0

NIGERIJAC STRELAC UZ POMOĆ GOLMANA: Novi gol Daude u Grčkoj i reakcija hrvatskog golmana kakva se ne viđa često (VIDEO)

Objavljeno: 08.01.18 u 21:43

Nigerijac je postigao prvi gol u pobedi Atromitosa nad Smirnisom od 3:0 u Ateni.

Već u 5. minutu utakmice je nekadašnji špic Crvene zvezde zatresao mrežu i to na prilično zanimljiv način.

Posle centaršuta sa leve strane, Dauda je snažno udario loptu glavom, ali ne toliko da golman koji je bio odmah ispred Nigerijca nije mogao da spreči da ona uđe u gol. Ipak, hrvatski internacionalac Čović je praktično loptu nakon udarca gurnuo u svoju mrežu, umesto da otkloni opasnost.

Samo četiri minuta potom je Hrvat ponovo morao da vadi loptu iz svoje mreže, a strelac je bio Varda, da bi Diguini u 86. minutu postavio konačan rezultat.