0

SERIJA A: I kada Juventusu ne ide dobro, on pobedi

Objavljeno: 06.01.18 u 22:59

Stara dama je uspela da slavi rezultatom 1:0 na nezgodnom gostovanju u Kaljariju.

Branili su se domaći tokom skoro celog meča i bili prava nerešiva enigma za Juventus koji je uspeo da dođe do bitna tri boda.

U prvom poluvremenu je najbolju priliku imao Kaljari, preko Farijasa. On je gađao veoma dobro, i činilo se da će pogoditi mrežu uprkos što je Šćešni rukom zakačio loptu, ali se ona od stativu odbila nakon čega je otklonjena opasnost.

Drugo poluvreme je bilo u potpunosti u znaku Juventusa. Činilo se da će dodatni problem za Alegrija biti povreda Dibale koji je morao da napusti teren u 50. minutu.

U igru je ušao Daglas Kosta i uneo potpuno novu energiju zahvaljujući kojoj je gostujući tim i stigao do pobede. On ima velike zasluge za gol Juventusa, prodirao je po desnoj strani i prevario nekoliko igrača Kaljarija, a potom uposlio Bernardeskija u srcu šesnaesterca domaćina kojem je ostalo samo da prosledi loptu u mrežu.

ITALIJA 1 – 20. KOLO:

Kjevo – Udineze 1:1 (1:1)