0

PRIMERA: Selti pripao derbi Galicije, Aspas utišao ‘Rijazor’

Objavljeno: 23.12.17 u 21:30

Tim iz Viga slavio je na gostovanju Deportivu u La Korunji rezultatom 3:1, u poslednjem meču 17. kola španskog šampionata.

Veliki deo posla gosti su uradili u prvom poluvremenu, nakon kojeg su stekli prednost od dva pogotka, a sve je počelo u trećem minutu kada je Daniel Vas doneo prednost Selti.

Ovaj rezultat bio je na snazi do finiša prvog poluvremena, a onda je Iago Aspas svojim prvim pogotkom na meču duplirao vođstvo svog tima i doneo mu sjajnu situaciju pred oslazak na odmor.

Aspas je na startu drugog poluvremena ponovo bio u centru pažnje, pošto je u 53. minutu prelepim pogotkom iz slobodnog udarca doneo ogromnih 3:0 Selti, a sve što je domaćin uspeo da uradi jeste da smanji rezultat preko Florina Andonea u 59. minutu.