0

PRIMERA: El Hadadi ‘rešio’ Malagu, Eibar ne staje

Objavljeno: 21.12.17 u 23:40

Večeras je Alaves sa 1:0 savladao Malagu, dok je ranije Eibar rezultatom 4:1 porazio Đironu.

Jedini gol na meču na stadionu ‘Mendizoroca’ postigao je Munir El Hadadi.

Munir je doneo nova tri boda Alavesu i to zahvaljujući propustu odbrane Malage. Pored dosta dobrih prilika koje je imao domaći tim, iz najbezazlenije šasne je stigao do pobede.

Nešto ranije su svoj meč odigrali Eibar i Đirona. Domaćin je zato koristio skoro sve ukazane prilike pa je golman gostiju četiri puta vadio loptu iz mreže.

Inui je već u prvom minutu doneo prednost domaćinu, da bu Čarls u 10. duplirao. U 26. minutu je Timor vratio nadu Đironi i gosti su ponovo bili u meču. Ali je Inui još jednom pogodio početkom drugog poluvremena, da bi u nadoknadi utakmice Jordan postavio konačnih 4:1.