0

BUNDESLIGA: Fešta u Hanoveru sa osam golova, svega je bilo osim pobednika

Objavljeno: 17.12.17 u 17:50

Najefikasnija utakmica 17. kola Bundeslige odigrana je u Hanoveru gde je gostovao Bajer iz Leverkuzena, a završeno je bez pobednika uz osam golova – 4:4 (3:2).

Ko je ovog nedeljnog popodneva bio uz TV ekran i prenos utakmice između Hanovera i Bajera iz Leverkuzena, sigurno je uživao. Osim vam užitak nije pokvario promašen tip u kladionici, bio je ovo meč koji je vredelo gledati od početka do kraja.

Već u 11. minutu gosti su poveli golom Branta, a onda u sledećem napadu domaći izjednačili preko Bebua. To je samo dalo nagoveštaj onoga što nas očekuje.

U 20. minutu Fulkrug koristi penal za Hanover, a posle pet minuta Mehmedi vraća egal u meč i polovine poluvremena već smo imali četiri pogotka, po dva na obe strane.

Da domaćin ipak ode na odmor sa prednošću potrudio se Klaus koji je u poslednjem minutu prvog dela uveo poluvreme u ‘keca’.

Ipak, novo izjednačenje dočekali smo već posle dva minuta igre u nastavku, kada je Bejli postigao svoj prvi gol. Drugi je dao u 67. minutu za 3:4, ali u ovakvom meču nikada ne može da kažete da je kraj.

Ispostavilo se da zaista nije, pošto je Korb u 83. minutu doneo novo izjednačenje i, ispostavilo se, konačnih 4:4.