0

PREMIJER LIGA: Tadić asistirao, Žiru spasio bod Arsenalu (VIDEO)

Objavljeno: 10.12.17 u 15:13

Arsenal se još jednom sapleo, ovog puta u Sautemptonu gde je odigrao samo 1:1 (1:0) protiv tima Dušana Tadića.

Dušan Tadić se budi. Pre dve utakmice ponovo je bio strelac, a danas još jednom asistent i to već u trećem minutu meča protiv Arsenala. U svom stilu spojio je sa golom Čarlija Ostina, a ovaj lako savladao Petra Čeha za vođstvo domaćih.

I pre tog gola, a posebno usled novonastale situacije, očekivano smo gledali napade gostiju iz Londona. Potpuna inicijativa, šanse, ubacivanja, ali svaki put se ispletena mreža pocepala kada bi stigla do golmana Forstera.

Pokušavali su Lakazet, Sančez, Velbek… Bezuspešno. Sve dok na scenu ponovo nije stupio spasilac Olivije Žiru.

U 88. minutu je u svom stilu, glavom, trznuo loptu pravo u ćošak gola Sautemptona i doneo timu Arsena Vengera makar bod iz ovog susreta.