0

PREMIJER LIGA: Buđenje Totenhema i Harija Kejna, gol Luke Milivojevića (VIDEO)

Objavljeno: 09.12.17 u 18:07

Nakon četiri utakmice bez pobede u Premijer ligi, Totenhem je ‘petardom’ počastio Stouk u 16. kolu engleske Premijer lige.

Totenhem je dominantno osvojio prvo mesto u grupi H Lige šampiona ispred Real Madrida, do pre manje od mesec dana bio je u samom vrhu Premijer lige, ali je zatim usledio pad i četiri meča bez trijumfa koja su ih poprilično udaljila od vodećeg Mančester sitija.

Ali, danas su se ‘pevci’ probudili i to sa povratkom u golgetersku formu Harija Kejna. Napadač Totenhema je, nakon autogola Šoukrosa i pogotka Sona u 53. minutu, samo minut kasnije dao svoj prvi, a zatim i drugi u 64. minutu, čime je potpuno slomio otpor Stouka.

Bio je to njegov 50. gol u 2017. godini.

Do kraja je Eriksen kompletirao ‘peticu’ domaćina, da bi počasni gol za goste dao Rajan Šoukros, inače strelac prvog na meču za Totenhem autogolom.

Barnli i Svonsi su minimalnim rezultatima slavili na domaćem terenu protiv Votforda, odnosno, VBA, dok je Hadersfild bio bolji od Brajtona rezultatom 2:0.

Kristal Palas i Burnemaut su remizirali sa 2:2, a gol strelac za domaćina bio je Luka Milivojević iz penala. Zanimljivo, kada je pri kraju meča dosuđen još jedan jedanaesterac za Kristal Palas, nije ga izveo Milivojević, već Benteke i promašio je.