0

SUPERLIGA: Podela bodova u goleadi u Čačku, Dupovac spasilac Borca!

Objavljeno: 04.12.17 u 15:30

Fudbaleri Borca i Napretka odigrali su danas odloženu utakmicu 20. kola domaćeg šampionata, u kojoj u remizirali rezulatom 3:3.

Kao i utakmica između Čukaričkog i Zemuna i susret kraj Morave odložen je za 24 sada zbog vremenskih neprilika i lošeg stanja terena, a u njoj su gosti prokockali prednost od dva gola razlike.

Kruševljani su ovaj meč započeli na idealan način i do poluvremena poveli sa 2:0, pogocima Uroša Đerića u četvrtom, odnosno Alekse Vukanovića u 23. minutu.

Domaćin je nakon odmora zaigrao nešto bolje, uspeo da u 57. minutu preko Uroša Delića smanji zaostatak na 2:1, ali su „Čarapani“ svega minut kasnije, preko Igora Ivanovića ponovo došao do dva gola viška.

Mnogi su mislili tada da se Čačani neć oporaviti od ovog šoka, međutim oni su ih do kraja utakmice sve demantovali i šokirali gostujući sastav.

Heroj Borca bio je Amer Dupovac, koji je golovima u 81. i 86. minutu doneo svom timu vredan bod u trci za opstanak.