0

Kristijano Ronaldo

PRIMERA: Ronaldo jedva i sa penala do gola, Real se mučio ali dobio Malagu

Objavljeno: 25.11.17 u 18:30

Fudbaleri Reala iz Madrida savladali su Malagu, mada je možda bitnija vest da je Kristijano Ronaldo savladao golmana Malage, Roberta u pobedi 3:2.

Real je dva puta vodio, i dva puta ispuštao gol prednosti.

Prvo je Benzema doveo domaći sastav u vođstvo u 9. minutu, da bi u 18. Rolan poravnao na 1:1.

Ipak, samo tri minuta kasnije Kasemiro ponovo Realu donosi gol viška.

Pomislili su svi da je Real „prelomio“ meč, ali je Kastro u 58. po drugi put savladao Kika Kasilju i poravnao na 2:2.

Do kraja susreta pokušavali su fudbaleri Reala, a trud se isplatio u 75. minutu. Napravljen je penal nad Modrićem, odgovornost je preuzeo Kristijano Ronaldo, ali je loše šutirao, pa je Roberto odbio loptu u polje.

Na njegovu žalost, pravo na nogu Portugalca, što je ipak preveliki zicer, pa je Ronaldo prekinuo golgeterski post.

Real je postigao nešto kasnije još jedan gol, ali je on poništen zbog (nepostojećeg) ofsajda.

Ipak, sačuvali su Madriđani 3:2 na svom terenu i stigli do trijumfa nad neugodnim gostima iz Malage.