0

COPY-PASTE: Partizanu poništen gol, a onda je Janković nastavio da rešeta sa distance! (VIDEO)

Objavljeno: 19.11.17 u 13:54

Čini se da je Partizan već u prvom poluvremenu završio veći deo posla u meču protiv Javor Matisa u Ivanjici.

U 24. minutu crno-beli su se bunili jer je arbitar Bojan Nikolić poništio gol Ognjena Ožegovića zbog navodnog faula Leandrea Tavambe.

Gosti su smatrali da prekršaja nije bilo, a teško je bilo proceniti u prenosu, verovatno je arbitar imao bolji ugao. Šta vi mislite?

(Izvor:  youtube / AM Video7S)

Međutim, bilo kako bilo, ‘parni valjak’ neće mnogo tugovati ukoliko zabeleži pobedu, a na odličnom je putu da to i ostvari, pošto ga ka cilju ‘vozi’ Marko Janković.

Nakon devetog minuta i ‘levice’ u mreži Đogatovića, ponovo je na gotovo identičan način šutirao Janković, lopta je zakačila jednog igrača u bloku, baš kao i kod prvog gola i gotovo je lobovala golmana Javora za 0:2.