0

STRAŠNA VEST: Aguero se srušio u Krasnodaru, ispitivanja u bolnici

Objavljeno: 14.11.17 u 22:17

Strašna vest stiže iz Krasnodara gde su u prijateljskoj utakmici snage odmerile selekcije Argentine i Nigerije.

Afrikanci su slavili sa 4:2, ali je ova vest ostala u senci. Naime, napadač ‘gaučosa’ Serhio Aguero srušio se tokom poluvremena. Odmah je prevezen u lokalnu bolnicu gde se vrše ispitivanja.

Za sada nema nikakvih zvaničnih podataka šta je bio razlog nesvestice kod sjajnog napadača Mančester Sitija, samo inicijalna informacija argentinskih medija da mu je pozlilo tokom pauze.

Serhio Aguero je na poluvremenu meča zamenjen Dariom Benedetom. U prvih 45 minuta je postigao gol.