0

CRVENO-BELIMA DERBI I LIDERSKA POZICIJA: Kadeti Crvene zvezde bolji od Partizana!

Objavljeno: 11.11.17 u 13:00

Danas je pred punim tribinama na Adi odigran kadetski „večiti derbi“ u kome u crveno-beli slavili rezultatom 4:2 (1:1).

Ovim trijumfom Zvezda se osamila na liderskoj poziciji na tabeli, pošto sada ima tri boda više od crno-belih, dva kola pre kraja jesenjeg dela šampionata.

Utakmicu je bolje otvorio Parizan, koji je u ranoj fazi stigao do vođstva preko Stanojlovića, ali je domaćin ubrzo izjednačio i poluvreme je završeno egal rezultatom.

Nastavak utakmice doneo je bolju igru crveno-belih, koji su u u 67. minutu preko Burmaza doščo do potpunog preokreta, da bi tri minuta kasnije Stanojlović drugim pogotkom vratio meč u egal.

Ipak u poslednji 15 minuta utakmice domaćin je postigao još dva pogotka i to preko Dedijera u 75. minutu i Velikića u 82. i tako ostvarili veliku pobedu.