0

POVRATAK SA STILOM: Janković pobedom odpočeo operaciju ‘opstanak’!

Objavljeno: 04.11.17 u 23:34

Aleksandar Janković je povratak na klupu Mehelena obeležio pobedom nad Kotrajkom na domaćem terenu, rezultatom 2:0.

Tako je nekadašnji trener Crvene zvezde prekinuo seriju od četiri uzastopna poraza Mehelena i upisao važna tri boda protiv direktnog konkurenta u borbi za opstanak.

Domaćin je do tek druge pobede u dosadašnjh 14 utakmica došao pogocima u drugom poluvremenu a u njoj je učestvovao i naš Stefan Dražić koji je na terenu proveo poslednjih petnaestak minuta. Na ovaj način tim Aleksandra Jankovića sočio je sa poslednje pozicije na tabeli i najavio neke bolje dane sa srpskim stručnjakom.