0

PRIMERA: Malaga u finišu sa ‘kreča’ srušila Seltu

Objavljeno: 29.10.17 u 22:38

Poslednji meč dana u španskoj Primeri doneo nam je zanimljiv duel između Malage i Selte koji je pripao domaćinu rezultatom 2:1 (1:0).

Nakon nešto sporijeg početka, Malaga je došla do vođstva u samom finišu prvog poluvremena, tačnije, u nadoknadi vremena, a strelac je bio Adrian.

Gosti iz Viga nisu došli u Malagu da se brane ili zadovoljavaju minimalnim porazom, te su njihovi napadi dobili nagradu u 76. minutu. Tada je Jago Aspas savladao Himeneza za poravnanje rezultata.

Međutim, nakon samo šest minuta videli smo odlučujući momenta na utakmici, jer je dosuđen jedanaesterac za domaćina zbog igranja rukom Danijela Kabrala u svom kaznenom prostoru.

Odgovornost je preuzeo Recio, poslao je golmana u jednu, on šutirao u drugu stranu i postavio konačnih 2:1.

Do kraja meča Jago Aspas je imao još jednu lepu priliku za Seltu, ali je Himenez ovog puta bio sigurniji i ukrotio je poslednji pokušaj gostiju iz Viga.