0

SUPERLIGA KINE: Čak 16 golova na tri utakmice, Laveci ponovo zablistao (VIDEO)

Objavljeno: 14.10.17 u 16:38

Videli smo goleade na tri od četiri današnja meča u 27. kolu Superlige Kine, a prosek su samo pokvarili Tjanđin i Šandong.

Ezekjel Laveci je još jednom opravdao očekivanja i prelomio utakmicu protiv Đangsua, asistencijom na kraju prvog i golom početkom drugog poluvremena.

Najpre je Hebei u vođstvo doveo Mbia posle dodavanja Lavecija, da bi u smiraj prvog dela igre Aloisio dao gol za 2:0.

Sve dileme je rešio Laveci u 50. minutu, ali su neizvesnost u meč vratili Tešeira u 57. i Martinez u 75. minutu. Ipak prekasno za makar bod, pošto do kraja više nije bilo promena.

(Izvor: youtube / China Brasil Futebol)

Takođe pet golova videli smo i u susretu Guižu Žičenga i Čangčui Jataija (2:3) i to, zanimljivo, sve u drugom poluvremenu. Najpre je goste u vođstvo doveo Igalo u 50. minutu, na 0:2 povisil je Rui Ju u 80. da bi Han smanjio u 90. minutu.

Tu nije bio kraj, pošto je Igalo potvrdio trijumf Čangčui Jataija, a konačan rezultat postavio je Nikica Jelavič u šestom minutu nadoknade.

Jutros smo u meču Liaoninga i Šangaj SIPG-a videli čak šest pogodaka, po tri u svačijoj mreži, dok su u okršaju Tjanđin Kvanđana i Šandong Lunenga mreže mirovale.