0

SERIJA A: Kaljari nije imao šta da traži pod Vezuvom (VIDEO)

Objavljeno: 01.10.17 u 14:33

Fudbaleri Napolija rutinski su savladali ekipu Kaljarija na svom stadionu ubedljivim rezultatom 3:0 (2:0).

Teško da će iko, osim možda Juventusa, zaustaviti Napolitance i gotovo je izvesno da će ta dva kluba odlučivati i ove godine o pitanju šampiona Italije.

Protiv Kaljarija je ponovo bila igra mačke i miša i već od 4. minuta kada je Hamšik doveo Napoli u vođstvo posle sjajne akcije i rutinske realizacije Slovaka.

(Izvor: youtube / Vecchiosaggio)

Na drugi gol se čekalo do 40. minuta, kada je Dris Mertens iskoristio još jedan dosuđen penal za Napoli.

Tek što je počelo drugo poluvreme, posle samo dva minuta, Kulibali je postigao treći gol za domaćina i do kraja više nije bilo promene, a ni potrebe da Napoli previše zapinje.