PRIMERA: Isko jednom, Isko drugi put za prvu pobedu kod kuće

Objavljeno: 01.10.17 u 23:50

Real Madrid je u poslednjem meču pred reprezentativnu pauzu porazio Espanjol.

Bilo je 2:0 a strelac oba pogotka je Isko koji je nastavio sa odličnom sezonom.

Prvi put je ovaj igrač pogodio u 30. minutu kada ga je pronašao Kristijano Ronaldo, dok je u drugom poluvremenu Španac postigao gol na asistenciju Marka Asensija.

Real je bio znatno bolji rival i mogao je još ubedljivije da slavi, ali je i golman Lopez u nekoliko prilika sjajno reagovao i spasio Espanjol ubedljivijeg poraza u Madridu.

Ranije danas je Valensija savladala Bilbao u jednom veoma zanimljivom meču. Zaza i Pareho su doneli vođstvo domaćinu u prvom poluvremenu, da bi u 59. minutu Aduric smanjio na 2:1. Rodrigo je povisio na 3:1 nakon samo par minuta, da bi Garsija postigao pogodak u 76. minutu i Atletik je ponovo imao jedan gol zaostatka, koji nije uspeo da nadoknadi. Viljareal je lako savladao Eibar i to het-trikom Bakambua.