0

BUNDESLIGA: Goleada u Frajburgu i poraz Hofenhajma

Objavljeno: 01.10.17 u 15:49

U prvom meču nedeljnog programa 7. kola Bundeslige, Frajburg je na svom terenu sa 3:2 (2:1) savladao Hofenhajm i obradovao navijače Borusije iz Dortmunda.

Pretio je Hofenhajm Borusiji iz Dortmunda, ali je Frajburg (jedini ‘milionerima’ do sada uzeo bodove) zaustavio plavo-bele. Frajburg je slavio sa 3:2 i tako pobegao iz opasne zone.

Hofenhajm je poveo golom Heka u 14. minutu na dodavanje Vagnera. Ipak, samo 60 sekundi kasnije izjednačio je Niderlehner. Još domaći navijači nisu završili sa proslavom prvog gola, kada je Sojniku povisio na 2:1. Tri minuta pre kraja utakmice Strencel je doneo tri boda Frajburgu  – 3:1. Hofenhajm je autogolom Šustera uspeo samo da ublaži poraz u nadoknadi vremena.