0

NASTAVIO GOLGETERSKI NIZ: Filip Malbašić trese mreže i u Španiji (VIDEO)

Objavljeno: 24.09.17 u 00:26

Filip Malbašić je tresao mreže na početku sezone u dresu Vojvodine, a golgetersku seriju nastavio je i u Španiji.

Tenerife je na svom terenu u okviru šestog kola španske Segunde dočekao Alkorkon i slavio je ubedljivim rezultatom 4:0.

Tenerife je poveo već u 12. minutu golom Huan Karlosa, a Longo je u 38. minutu udvostručio prednost. Pitanje pobednika je bilo rešeno u 71. minutu meča kada je Kasadesus postigao treći gol za klub sa Kanarskih ostrva.

Tačku na ‘i’ i konačan rezultat meča je u nadoknadi vremena postavio Filip Malbašić. Bivši fudbaler Vojvodine, Partizana i Rada je izašao “jedan na jedan“ sa golmanom gostiju koji je prvobitno uspeo da zaustavi udarac, ali je Malbašić posle odbitka zatresao mrežu Alkorkona.