0

GOLČINA U LISABONU: Andrija Živković asistirao, Servi “pocepao“ mrežu (VIDEO)

Objavljeno: 24.09.17 u 00:00

Fudbaleri Benfike su savladali Pakoš Fereiru rezultatom 2:0, a jedan od najboljih pojedinaca na meču bio je Andrija Živković.

Orlovi su nakon velike inicijative poveli u 21. minutu meča. Strelac je bio Franko Servi, a asistent Andrija Živković. Mladi srpski reprezentativac je uputio povratnu loptu Serviju koji će snažnim udarcem levom nogom savladao protivničkog golmana za 1:0.

Benfika je nastavila da napada, a Brazilac Žonas je u 61. minutu postavio konačan rezultat. Inače, Živković je i posle asistencije nastavio dobro da igra, a u samom finišu je propustio priliku da se upiše u strelce.

Pored Živkovića, u timu Benfike je svih 90 minuta odigrao i reprezentativac Srbije Ljubomir Fejsa.