0

BUNDESLIGA: ‘Trojka’ Bajerna u Gelzenkirhenu, Augzburg ukrotio ‘bikove’ (VIDEO)

Objavljeno: 19.09.17 u 22:30

U derbiju 5. kola Bundeslige, Bajern je kao gost savldao Šalke sa 3:0 (2:0), čime se bar na 24 sata vratio na lidersku poziciju u Nemačkoj.

Očekivali su mnogi da bi Šalke u naletu dobrih rezultata mogao da saplete velikog Bajerna, ali to je bio samo san za domaće navijače. Razbio ga je Levandovski golom iz penala u 25. minutu. Samo četiri minuta kasnije velika greška odbrane Šalkea i gol Rodrigeza za – 0:2. Tačku na pobeu Bajerna stavio je posle sjajne akcije Rodrigeza Čileanac Vidal.

All Goals HD – Schalke 0-3 Bayern Munich 19… by tansoula911

Augzburg je golom Gregorića sa 1:0 savladao učesnika Lige šampiona Lajpcig, dok su Volfzburg i Verder podelili bodove 1:1.

Od srpskih igrača Nastasić je protiv Bajerna odigrao 90 minuta i nije se proslavio, Gojka Kačara nije bilo u Augzburgu, dok je Miloš Veljković svih 90 minuta komandovao odbranom Verdera.