BUNDESLIGA: Lajpcig i Mehengladbah podelili bodove

Objavljeno: 16.09.17 u 20:53

Odigran je i poslednji meč dana u Bundesligi, a Lajpcig i Borusija Mehengladbah su podelili bodove.

Dva puta je vodio Lajpcig, ali je Mehengladbah dva puta stizao prednost i došao do zasluženog boda.

Timo Verner je u 17. minutu postigao  gol na asistenciju Bernarda, a onda je Azar iz penala uspeo da izjednači u 25. minutu. Samo 6 minuta kasnije Lajpcig dolazi do prednosti. Augustin, pojačanje iz PSŽ-a, postiže gol za 2:1 što je bio konačan rezultat prvog dela igre. Gosti iz Menhengladbaha u nastavku stižu do izjednačenja golom Larsa Štindla

Keita je u 84. minutu pogibeljno startovao na Kramera, kramponima po licu i zasluženo dobio direktan crveni karton. Gosti ipak nisu uspeli da materijalizuju brojčanu prednost na terenu, pa je meč završen rezultatom 2:2.