0

BUNDESLIGA: Hanover nastavlja sa pobedama, trenutno prvi u Nemačkoj

Objavljeno: 16.09.17 u 00:49

Izabranici Andrea Brejtenritera su jedno od najvećih prijatnih iznenađenja ove sezone.

Hanover je rezultatom 2:0 i bez većih problema savladao Hamburg na otvaranju četvrtog kola Bundeslige.

I Hanover i Hamburg su ovu sezonu počeli sa dve pobede, s tim što je Hamburg nakon toga vezao dva poraza, računajući i ovaj, a Hanover se posle remija sa Volfsburgom vratio na pobednički kolosek i sa 10 bodova je trenutno prvi u Nemačkoj ispred Dortmunda i Hofenhajma koji imaju po sedam, ali i utakmicu manje.

U prvom poluvremenu nije bilo golova, ali smo u drugih 45 minuta mogli da vidimo dva. Ekspresno je, u 50. minutu utakmice, Harnik doneo vođstvo domaćinu posle solo akcije, da bi konačan ishod tek u 82. minutu postavio Bebu i otklonio neizvesnu završnicu.