0

I TO SE DOGAĐA: Meč prekinut zbog povrede Maja Vujovića

Objavljeno: 06.09.17 u 20:38

Srpski klubovi su iskoristili pauzu zbog obaveza reprezentacije kako bi odigrali prijateljske pripremne mečeve.

Radnik iz Surdulice je ‘ukrstio koplja’ sa Borcem iz Banja Luke u Staroj Pazovi, a meč je obeležila povreda glavnog sudije.

Utakmica je prekinuta u 78. minutu, nakon što se povredio glavni sudija susreta Majo Vujović. U trenutku prekida Surduličani su vodili 1:0, golom Ivana Markovića u 10. minutu.

S obzirom da su na meču bila prisutna samo još dvojica pomoćnika, Svetozar Živin i Milan Šutulović, poslednjih desetak minuta nije odigrano.

Radnik u subotu od 19 časova dočekuje Rad u okviru 8. kola Superlige Srbije, dok Borac u nedelju gostuje Širokom Brijegu u Premijer ligi Bosne i Hercegovine.