2

SERIJA A: Haos u Veroni – golčinom SMS bacio u trans čak i Inzagija, pobeda u poslednjem minutu! (VIDEO)

Objavljeno: 27.08.17 u 23:23

Još jedno maestralno veče za srpskog internacionalca koji se ozbiljno nameće selektoru Muslinu.

Posle razočaranja sa Spalom, Lacio je uspeo da upiše prvu pobedu ove sezone, i to na gostovanju.

Ekipa Simonea Inzagija je porazila Kjevo i to u neizvesnoj završnici. Gosti iz Rima su poveli preko Imobilea u 11. minutu igrrer, da bi Pućareli doneo izjednačenje u 35. minutu. Lacio je imao inicijativu u nastavku, a ofanzivna igra se isplatila. Sergej Milinković Savić je fenomenalnim rezultatom savladao Sorentinu na minut do kraja.

Veliku pobedu upisao je Napoli koji je na poluvremenu gubio od Atalante zahvaljujući golu Kristantea. Zjelinski je pravom majstorijom doneo izjednačenje u 56. minutu, a već nakon pet minuta odličan kontra napad doneo je prednost Napoliju posle gola Mertensa. U finišu je pogodio i Hrvat Rog koji je u igru ušao nešto ranije. Pogodak srpskog fudbalera možete videti na 5:26 video snimka:

All Goals & highlights – Chievo 1-2 Lazio – 27… by goalsarena2017

Spal će očigledno biti iznenađenje ove sezone, sada je sa 3:2 porazio Udineze, dok je iznenađenje priredila i Sampdorija koja je savladala sa 2:1 Fiorentinu u gostima. Milan je sa 2:1 porazio Kaljari.