0

SERIJA A: Ikardi izvadio ‘vučici zube’! (VIDEO)

Objavljeno: 26.08.17 u 22:54

U derbiju 2. kola Serije A Inter je kao gost u Rimu savladao Romu sa 3:1 uz dva pogotka fenomenalnog Maura Ikardija.

Interu je pripao prvi veći derbi u Kalču. Roma je pala sa 3:1, iako je do 67. minuta vodila. Igrao se 15. minut kada je Naingolan sjajno uposlio Džeka, ovaj izbegao ofsajd zamku i matirao Handanovića – 1:0. Do kraja prvog dela meča asistent kod prvog gola je imao šansu, ali je Roma ostala na minimalnoj prednosti.

Do 67. minuta nismo videli na polušansu, a onda je Kandreva uposlio Ikardija, a ovaj matirao Alisona za 1:1. Deset minuta kasnije Preišić je probio po levom boku, loptu ubacio iznad peterca, tu se našao Ikardi i iz okreta ponovo pogodio – 2:1.

Roma vs Inter Milan 1-3 – All Goals Highlights… by MixxiTV1

Tačku na pobeu Intera postavio je Vecino u 87. minutu, Perišić je centrirao, a Hrvat bio nemilosrdan – 3:1. Inter ima maksimalnih šest bodova posle dva kola, dok je Roma na tri. Mauro Ikardi je već postigao četiri gola, koliko ima i njegov zemljak iz redova Juventusa Dibala.