0

PREMIJER LIGA: Murinjo ‘ulovio’ i ‘lisice’, De Hea nesavladan 270 minuta (VIDEO)

Objavljeno: 26.08.17 u 20:50

Mančester junajted nastavlja da gazi redom rivale, sada je ceh platio Lester 2:0 (0:0), mada i nije imao težak posao, jer su se gosti odlučili na taktiku ‘autobus’.

Sjajan start sezone za Mančester junajted i Žozea Murinja. Posle tri odigrana kola, ‘crveni đavoli’ imaju maksimalnih devet bodova i gol razliku 10:0. Došao je Lester na Old Traford da se brani, ali nije uspeo da se odbrani. Jeste prvih 45 minuta kada je Pogba propustio četiri lepe šanse za svoj tim – 0:0.

Drugo poluvreme je počelo kako su navijači Junajteda samo mogli poželeti, penalom posle igranja rukom Simpsona u svom kaznenom prostoru. Ipak, šut Lukakua je odbranio Šmajhel i podsetio navijače ‘crvenih đavola’ na intervencije svog oca legendarno Pitera.

Lester je prvi put zapretio u 57. minutu kada je šutirao Marez iz mrtvog ugla, a De Hea nogama odbranio. Bunker Lestera pao je u 70. minutu kada je Mkhitarijan asistirao za rezervistu Rašforda, a ovaj matirao Šmahjela za 1:0. U 82. minutu pitanje pobednika je rešeno, Lingard je uposlio usamljenog u petercu rezervistu Felainija, a Belgijanac postavio konačnih 2:0. Gosti su u nadoknadi vremena preko Slimanija mogli do gola, ali je De Hea intervenisao kao rukometni čuvar mreže.

Manchester United vs Leicester 2-0 All Goals… by goalz1