1

JUVENTUSOV ŠAMPIONSKI START: Bufon ponovo pokazao klasu, ali kakvu su akciju izveli Pjanić i Dibala (VIDEO)

Objavljeno: 19.08.17 u 19:53

Juventus je na sjajan način otvorio novu sezonu u Seriji A pobedom nad Kaljarijem rezultatom 3:0 (2:0).

Nije ‘Stara dama’ dozvolila nikakvo opuštanje na startu nove sezone i vrlo sigurno i furiozno je počela odbranu ‘Skudeta’, šesti put uzastopno.

Već u 12. minutu Mario Mandžukić je na centaršut Lihtštajnera reagovao majstorski i zatresao mrežu gostiju.

U 38. minutu Farijas je imao priliku da izjednači sa penala, ali samo priliku, pošto je preko puta bio Đanluiđi Bufon, koji je odbranio svom 30. jedanaesterac u karijeri.

Inače, bila je to istorijska situacija u kojoj je video tehnologija (VAR) odlučila da je bio kazneni udarac, iako sudija Mareska to nije dosudio u prvi mah.

Kazna je stigla u nadoknadi vremena, posle neverovatne akcije i asistencije Miralema Pjanića za Paola Dibalu. Zaista fenomenalno, pogledajte sami.

(Izvor: youtube / Football Moments 24/7)

Kaljari tokom celog meča nije imao odgovor na sjajnu igru Torineza, koji su tačku na ovu utakmicu stavili u 66. minutu, kada se i Gonzalo Iguain upisao u listu strelaca.

(Izvor: youtube / Nike Sports)