0

KAKVA MAJSTORIJA: Tek je treće kolo, a već imamo gol sezone u Francuskoj (VIDEO)

Objavljeno: 19.08.17 u 19:54

Ekipa Liona ispustila je dva gola prednosti u završnici meča protiv Bordoa, koji je uspeo da izvuče bod. Meč je završen rezultatom 3:3.

Fudbaleri Liona bili su pred pobedom, ali je onda usledio pravi šok, pošto su gosti prvo u 88. minutu smanjili preko Leragera, a potom u nadoknadi vremena preko Malkoma izjednačili na 3:3.

Najlepši momenat na meču desio se u 10. minutu kada je ofanzivac Liona Nabil Fekir odlučio da „testira“ golmana Bordoa Benou Kostila sa polovine terena. Lopta je na iznenađenje svih na stadionu završila u mreži.

Za Žirondince je svih 90 minuta odigrao bivši fudbaler Crvene zvezde i Zenita Vukašin Jovanović,