0

SUPERLIGA KINE: Pukla nova petarda, Gracijano Pele ponovo rešeta!

Objavljeno: 12.08.17 u 16:08

U jedinoj utakmici današnjeg programa u Superligi Kine, Šandong Luneng je slavio ubedljiv trijumf nad Šangaj Šenhuom rezultatom 5:0 (3:0).

Šandong Luneng je pobedom zadržao mesto koje ga vodi u kvalifikacije za azijsku Ligu šampiona, a do nje je došao verovatno najlakše od početka sezone. A igra se 21. kolo.

Već u prvom poluvremenu rezultat je glasio 3:0, a golove u razmaku od 22. do 39. minuta su postigli Žil, Papis Sise i Gracijano Pele.

Četvrti gol za domaćina postigao je igrač gostiju Fei Ćiong u 55. minutu, a konačnih 5:0 postavio je Gracijano Pele svojim drugim golom na meču minut pre poslednjeg sudijskog zvižduka.