SUPERLIGA KINA: Sorijano rutinski doneo pobedu Pekingu

Objavljeno: 28.07.17 u 15:50

Danas je počelo 19. kolo u prvenstvu Kine, a pobedu je upisao Peking.

Rezultatom 2:0 je Guan savladao Henan na gostovanju.

Domaćin je bio ravnopravan rival sve dok u najgorem momentu za to, nije primio gol. Igrao se 44. minut, prvo poluvreme je bilo na izdisaju, ali je iskusni Sorijano iskoristio upotrebljivu lopti Song Boksuana i matirao Vua sa vođstvo.

U drugom poluvremenu isti razvoj situacije. Na početku drugog dela igre je domaćin pokušao da dođe do brzog izjednačenja, ali ih je u 58. minutu skupo koštala jedna greška u odbrani nakon koje je sudija Ši pokazao na belu tačku.

Nekadašnji fudbaler Salcburga je ponovo bio precizan, ovoga puta sa kreča, i postavio konačnih 2:0.