0

EP U-19: Engleska na krovu ‘starog kontinenta’ (VIDEO)

Objavljeno: 15.07.17 u 22:26

Omladinska reprezentacija Engleske popela se na krov Evrope za igrače do 19 godina, pošto je u finalu Evropskog prvenstva u Gruziji savladala Portugal sa 2:1.

Prvo poluvreme završeno je bez golova, ali je već početak drugog dela igre doneo mnogo uzbuđenja.

Englezi su poveli u 50. minutu preko Salimana, da bi šest minuta kasnije Sterling autogolom izjednačio na 1:1.

Ipak, u 68. minutu Nmeča je postigao drugi pogodak za Englesku, što su mladi reprezentativci „gordog albiona“ sačuvali do kraja, uprkos crvenom kartonu koji je Edun dobio četiri minuta pre kraja.