TOTALNA RENESANSA: Paunovićev Čikago na krilima Švajnija i Nikolića na čelu MLS! (VIDEO)

Objavljeno: 02.07.17 u 09:32

Tim Veljka Paunovića deklasirao je Vankuver Vajtkepse i zaseo na čelo istočne konferencije MLS-a.

Paunovićev tim ‘zapalio’ je i tim iz prestonice SAD i tako iskoristio kiks Toronta da zasedne na čelo istočne konferencije. Ali način na koji je ekipa Fajera stigla do toga je fascinantan.

Moderna, brza, efikasna igra Čikaga donela im je vođstvo od 3:0 već posle 27. minuta, a prva dva pogotka postigao je Nemanja Nikolić. Treći, prelepi gol, delo je Artura Alvareza iz voleja, dok je konačan rezultat od 4:0 postavio Mihael de Luv u drugom poluvremenu.

Inače Nikolić je i najbolji napadač sa 16 postignutih golova ove sezone. Čikago Fajer sada ima 37 bodova i dva više od Toronta koji je na drugom mestu. Na Zapadu lider je Sporting Kanzas sa 31 bodom, pa se može reći da je trenutno Paunovićev tim najbolji u MLS.

(Izvor: youtube / Major League Soccer)