1

UF, KLJAJIĆU: Žestoka greška golmana Partizana protiv CSKA (VIDEO)

Objavljeno: 01.07.17 u 18:17

Na poluvremenu najteže provere crno-belih, ruski tim vodi sa 2:0.

Sasvim sigurno Miroslav Đukić nije počeo ovu pripremnu utakmicu onako kako je želeo.

Prvo je u 17. minutu CSKA stigao do vođstva preko Kučaeva, a onda je vicešampion Rusije i duplirao prednost nakon nešto više od 15 minuta igre posle velike greške čuvara mreže Partizana, Filipa Kljajića.

Posle jendog opasnog napada i ubacivanja Moskovljana je nastala konfuzija u odbrani Partizana, ali je šampion Srbije uspeo da se odbrani. Potom je CSKA ponovo napravio presing, vraćena je lopta do čuvara mreže crno-belih koji je pokušao da hladnokrvno odigra do najbližeg saigrača, ali je greškom poslao lopte u noge igraču CSKA.

Vitinjo je prihvatio loptu i rutinski je poslao u mrežu Kljajića za 2:0. Tu situaciju možete pogledati na 34:11 video snimka:

(Izvor: YouTube/PFC CSKA Moscow)