0

SUPERLIGA KINE: Novi šamar Pekingu, Čangčun pobedio (VIDEO)

Objavljeno: 01.07.17 u 11:40

Odigran je drugi meč 15. kola Superlige Kine u kom je Čangčun na svom terenu bio bolji od favorizovanog Pekinga 2:1 (2:0).

Nade za Guan u Ligi šampiona su ugašene. Ugasio ih je Čangčun reklo bi se lakom pobedom. Domaćin je poveo u 21. minutu kada je Long Tan uposlio Igala, a ovaj zatresao mrežu – 1:0. Do kraja prvog dela Čangčun je postigao još jedan gol. Strelac je bio Fan Ksiaodong.

All goals first half Changchun Yatai 2 – 0… by taftadarka2016

Počasni gol za Peking bio je delo Španca Sorijana u 76.minutu iz penala. Guan je posle ovog poraza sedmi na tabeli sa 19 bodova, a mogla bi da ga prestigne Šenhua sa mečom manje. Čangčun je deveti sa tri boda manje od Pekinga.