0

EP ZA MLADE: Fenomenalan pogodak Brume kojem su aplaudirali i Španci, ali je ‘furija’ slavila na kraju (VIDEO)

Objavljeno: 20.06.17 u 22:49

Nije Portugalcima puno značio ovaj pogodak, ali je svakako ulepšao veče.
Španija je rezultatom 3:1 porazila Portugal i odnela i matematičke šanse da se Srbija nađe u polufinalu.

Saul Nigez je majstorskim ‘slalomom’ prešao nekoliko čuvara i veoma lepo šutirao pored Varele za prednost ‘furije’ u 21. minutu utakmice. Strasti su se, barem što se opasnih prilika tiče, stišale do 65. minuta kada je na asistenciju Delofeua Ramirez povisio prednost Španaca i povećao šanse za pobedu.

A onda majstorija. Bruma koji je ušao u 57. minutu je uhvatio volej tačno onako kako treba da taj udarac bude neodbranjiv za Aricabalagu, lopta je otišla u levo ‘rašlje’ i usledio je gromoglasan aplauz i navijača Portugala, a i Španaca. Na kraju je još jedan solo prodor, samo ovog puta Injaki Vilijamsa, pretvoren u gol, i to treći za Špance kojim je rešeno pitanje pobednika.