0

EP ZA MLADE U POLJSKOJ: Španija razbila Makedoniju (VIDEO)

Objavljeno: 17.06.17 u 23:28

Mlada reprezentacija Španije pregazila je Makedoniju sa 5:0 u drugom meču prvog kola B grupe šampionata Evrope za igrače ispod 21 godine.

Iako je rezultat više nego ubedljiv, trebalo bi istaći da su Makedonci igrali zaista hrabro, i da nisu zaslužili ovakav epilog.

Doduše, nakon dva zaista prelepa gola Saula i Asensija u 10. i 16. minutu, prakitčno je bilo pitanje sa koliko golova će biti okončan duel.

A dali su još tri Španci do kraja, i to preko Delofeua sa penala u 35. minutu, te Asensija, koji je postigao svoj drugi i treći pogodak u 54. i 72. minutu.

U narednom kolu, Makedonija igra protiv Srbije, dok Španci idu na megdan Portugalu.