0

PRIPREME: Voša danas ponovo igra protiv Jedinstva

Objavljeno: 11.06.17 u 10:40

Fudbaleri Vojvodine danas će odigrati novi prijateljski meč protiv ekipe Jedinstvo Putevi iz Užica s početkom u 17 časova.

Po ranije utvrđenom planu priprema crveno-belih, bilo je predviđeno da danas odigraju još jednu prijateljsku utakmicu, a s obzirom na to da do sada nije pronađen protivnik, ekipa užičkog Jedinstva izašla je Vojvodini u susret, pa će dva tima opet odmeriti snage.

U prvom međusobnom duelu Vojvodina je slavila pobedu nad Jedinstvom rezultatom 2:1 (0:0) u meču koji je trajao 120 minuta, poluvremena su po dogovoru trajala po sat vremena.

Golove za Vojvodinu postigli su Živković i Bubalo (oba u drugom poluvremenu), dok je za Jedinstvo pogodio Gajić.

Za razliku od prvog meča koji se odigrao na terenu hotela ‘Palisad’, današnji susret biće na terenu ‘Švarcarija’.

U timu Vojvodine sigurno neće biti lakše povređenih Milana Lazarevića i Dušana Jovančića, dok bi svi ostali prvotimci trebalo danas ponovo da dobiju šansu.