0

PRAVI ODGOVOR: Bivši igrač Partizana popio pivo kojim su ga gađali navijači, pa dao gol u 90. minutu! (VIDEO)

Objavljeno: 05.06.17 u 12:37

Donedavni desni bek Partizana napravio je zanimljiv gaf na utakmici plej-ofa za Ligu Evrope u Bugarskoj između Levskog i Vereje.

Šou u Bugarskoj! Ni tamo ne uspevaju da se izbore sa huliganima, a ovog puta u prvom planu bili su navijači Levskog, kao i desni bek Vereje, a bivši igrač Partizana, Ivan Bandalovski.

Prilikom jednog prekida uz desnu aut liniju, navijači tima iz Sofije uz tu stranu terena bacali su limenke različitih napitaka, a jedno od njih imalo je za metu upravo Bandalovskog.

Srećom, nije ga pogodila, a on je napravio gaf tako što je otpio par gutljaja i zatim je sklonio sa terena.

Nije to bilo sve od bugarskog beka na ovom meču. Levski je vodio sa 1:0 do 90. minuta kada je Bandalovski postigao gol za 1:1 i odveo utakmicu u produžetke, a kasnije i penale.

Levski je na kraju ipak slavio sa 9:8 posle ‘penal ruleta’ i obezbedio plasman u kvalifikacije za Ligu Evrope naredne sezone.

(Izvor: youtube / Everything Soccer)