0

SUPERLIGA KINE: Nova goleada i pobeda Magatovog Šandong Lunenga

Objavljeno: 28.05.17 u 15:48

U poslednjoj utakmici 11. kola kineske Superlige Šandong Luneng je slavio pobedu od 3:2 (1:1) nad Hebeijem i to posle novog velikog preokreta.

Završeno je 11. kolo Superlige Kine, koje slobodno možemo okarkaterisati kao kolo preokreta. Nova dva videli smo u poslednjem meču između Šandong Lunenga i Hebeija.

Domaćin je već u trećem minutu poveo preko Vua, a minut pre kraja prvog poluvremena preokret za goste nagovestio je Žong. Kompletiran je već posle osam minuta igre u nastavku golom Kea i činilo se da ekipi Feliksa Magata bodovi klize i to na njihovom stadionu.

Međutim, u poslednjih 10 minuta probudio se čuveni brazilac Dijego Tardeli. Prvo je u 80. minutu doneo izjednačenje, da bi u 89. minutu začinio ovo kolo i utakmicu novim preokretom za konačnih 3:2.