0

SERIJA A: Kaljari srušio Milan u trećem minutu nadoknade (VIDEO)

Objavljeno: 28.05.17 u 16:58

U rezultatski nebitnom meču poslednjeg kola italijanske Serije A Kaljari je savladao ekipu Milana rezultatom 2:1 (1:0).

Kaljari je uvek bio nezgodan rival za ‘roso-nere’, a to se potvrdilo i danas. Domaći su već u 10. minutu vodili, kada je Žoao Pedro savladao Donarumu za 1:0

(Izvor: youtube / LUG OZZIH)

Tim iz ‘grada mode’ je, očekivano, posle takvog starta imao veći posed i kontrolu igre, ali ne i rezultata. Najveću šansu za izjednačenje propustio je Karlos Baka, kada je promašio jedanaesterac u 63. minutu.

(Izvor: youtube / GOLAZO HD)

Ipak, devet minuta kasnije ispravio ga je Lapadula i poravnao na 1:1.

Taj rezultat ostao je na snazi u narednih 20 minuta i kada se činilo da će se tako i završiti susret, Pisikane je u trećem minudu nadoknade postigao gol, nakon čega je sudija odsvirao kraj.