0

ZASIJAO NA KRAJU: Andrija Živković majstorski pogodio saigrača ‘u oko’ za spas Benfike (VIDEO)

Objavljeno: 21.05.17 u 00:10

U poslednjem kolu šampionata Portugalije Benfika je zahvaljujući Andriji Živkoviću i Branimiru Kalaiki stigla do boda protiv Boavište.

Benfika je još ranije obezbedila titulu šampiona Portugalije, pa meč protiv Boavište u gostima nije imao takmičarski značaj. Ipak, po radosti prilikom izjednačenja u 90. minutu bi se moglo reći da im je itekako bilo stalo da ostanu neporaženi i u poslednjem meču sezone.

Boavišta je vodila sa 2:0, ali su gosti stigli do poravnanja u poslednjih 20 minuta. Najviše zahvaljujući bivšem igraču Partizana Andriji Živkoviću koji je upisao efektnu asistenciju za kraj prve sezone u inostranstvu.

Što bi se reklo ‘u kapak’ je pogodio saigrača Branimira Kalaiku, koji je glavom najpre pogodio prečku, a zatim se lopta odbila unutar gol linije i nastalo je veliko slavlje igrača i navijača Benfike.

Lep način da se završi sezona mladog srpskog reprezentativca.