0

SUPERLIGA KINE: Ukopala se Piksijeva mašina, bod u ‘foto finišu’ meča protiv Lavecija i drugova (VIDEO)

Objavljeno: 12.05.17 u 15:33

Ni u trećoj vezanoj utakmici ekipa Dragana Stojkovića Piksija, Guangžu R&F nije uspela da ostvari pobedu, ali su danas makar izvukli bod – 1:1 protiv Hebeija.

Posle dva poraza u nizu Guangžu R&F je protiv Hebeija jurio trijumf, ali je to jako teško protiv ekipe koja vas u stopu prati na tabeli i samo je jedno mesto ispod.

Međutim, nikako nisu uspevali Stojkovićevi izabranici da slome odbranu Hebeija, iako su imali posed lopte i kontrolu igre.

A onda je stiglo poslednjih pet minuta meča, posle kojih je ishod ostao isti kao i prethodnih 85 minuta, ali je bilo daleko zanimljije. Prvo je Ezekjel Laveci postigao gol za vođstvo gostiju i tako nagovestio novi poraz Guangžua.

Međutim, samo nepun minut kasnije tim srpskog stručnjaka uspeo je ono što nije u toku celog meča. Eran Zahavi je po ko zna koji put obradovao navijače svog kluba golom za konačnih 1:1.