0

SUPERLIGA KINE: Dve utakmice i čak osam golova, Magat ‘nadmudrio’ Piksija (VIDEO)

Objavljeno: 07.05.17 u 16:27

Odigrana su poslednja dva meča osmog kola kineskog prvenstva.

Pobede su upisali Hebei i Šandong.

Veliki preokret se desio u Pekingu kada je domaćin imao ulogu favorita i u četvrtom minutu preko Sorijana sa bele tačke poveo. Izjednačenje je stiglo u 28. minutu preko Li Hanga, da bi Aloisio u 43. minutu doneo preokret za kraj prvog poluvremena.

Kako su završili prvo tako su i započeli drugo gostujući igrači. Laveci je ponovo veoma lepo asistirao a ovoga puta se u listu strelaca upisao Žao Juhao za 3:1, da bi u 84. minutu tačku na ovu utakmicu svojim drugim golom stavio Aloisio.

(Izvor: YouTube/China Brasil Futebol)

U duelu timova Feliksa Magata i Dragana Stojkovića Piksija, više uspeha je imao nemački stručnjak. Žang Či je bio zvezda prvog poluvremena, prvo je u 14. minutu sjajno pogodio posle pasa Vu Ksinghana, a potom i još jednom nakon sedam minuta. Na pola sata do kraja utakmice je zahvaljujući Tardeliju Šandong Luneng imao prednost od tri gola, a šansu za utešni pogodak je propustio Zahavi sa bele tačke u 75. minutu.