0

SERIJA A: Napoli na krilima Mertensa preleteo Romu, Sardi nemoćni pod Vezuvom (VIDEO)

Objavljeno: 06.05.17 u 20:52

Fudbaleri Napolija slavili na meču 35. kola italijanske Serije A, nad ekipom Kaljarija rezultatom 3:1 i tako barem na kratko pretkli Romu na mestu broj dva.

Domaćin je na „San Paoliju“ poveo već u deugom minutu a strelac je bio Dris Mertens, nakon asistencije Fuazija Gulama. Ovo je bio i konačan rezultat prvog poluvremena a Napolitanci su u nastavku sa još dva pogotka potvrdili svoj trijumf.

Ekipa Maurisija Sarija je drugo poluvreme otvorila na indentičan način kao i prvo, pogotkom već u četvrtom minutu nastavka, a i akteri su čak bili isti Gulam asistencija, Mertens gol.

Svoju sjajnu partiju Belgijanac je potvrdio i u 69. minutu kada je asistirao Lorencu Insinjeu za treći pogodak a konačan rezultat postavio je Dijego Farijas u drugom minutu nadoknade.

Izvor:Youtube/Premium Sintesi