RUSKA BRUKA: Opšta tuča u finalu Kupa, ‘letele pesnice’ na sve strane! (VIDEO)

Objavljeno: 02.05.17 u 21:09

Moskovljani su stigli do pehara ali uz neverovatne scene zbog kojih je fudbal bio u drugom planu.

U finalnom duelu Kupa Rusije snage su odmerili Lokomotiva i Ural.

Lokomotiva je slavila rezultatom 2:0 u Sočiju, ali više će se pamtiti nesportske scene nego golovi sa ove utakmice. Dosta frustrirajuće je bilo za igrače Urala da nakon odolevanja 75 minuta prime dva gola u finišu, pa je sve eskaliralo žestokim nasiljem.

Igrao se 93. minut i napad Lokomotive je tekao sa desnog boka. Na drugom delu terena se u tim momentima mogao videti igrač Urala, Fidler, koji se unosi u lice Farfanu iz redova Lokomotive. Ubrzo su čarke prerasle u fizički duel u koji se umešao i Ari koji je otpočeo brutalniji deo ovog sukoba. ‘Letele su šake’ na sve strane, a rezultiralo je tako što su crvene kartone dobili Fidler, Farfan, Ari i Manučarijan.

Petar Škuletić nije bio u igri, dok je Nemanja Pejčinović u finalnom sve vreme proveo na terenu.

(Izvor: YouTube/SPORT – LIFE (обзоры спортивных игр))