0

SELEKTORE OBRATI PAŽNJU: Pavlovićev het-trik za potvrdu titule Kopenhagena! (VIDEO)

Objavljeno: 30.04.17 u 18:41

Andrija Pavlović danas je zablistao u meču protiv Lingbija i postigao sva tri pogotka u pobedi svog kluba.

Mučila se dugo ekipa iz prestonice Danske da probije odbranu rivala, ali je na kraju zabeležila ubedljivu pobedu na domaćem terenu rezultatom 3:0 i to zahvaljujući našem napadaču.

Bivši napadač Čukaričkog je serijom pogodaka na startu drugog poluvremena rešio pitanje pobednika i tako dodatno približio Komephagen tituli koju svu već vide u njihovim rukama pošto imaju 16 bodova više od drugoplasitanog Brondbija.

Pavlović je pogađao u 51. 54 i 64. minutu što ga je dovelo do brojke od ukupno šest pogodaka u ovogodišnjem šampionatu Danske. Pogledajte majstorije našeg napadača sa pomenutog meča.

Izvor:Youtube/Football24