0

SUPERLIGA KINE: Pato kao nekada! Sa dva gola doneo Kanavaru bod protiv ‘fenjeraša’

Objavljeno: 29.04.17 u 11:50

Ekipa koju predvodi Fabio Kanavaro, Tjanđin Kuanđan, propustila je veliku priliku za lake bodove protiv poslednjeplasirane ekipe na tabeli, Đangsu Suninga.

Alešandre Pato je junak italijanskog stručnjaka, pošto je sa dva gola doneo bod Tjanđinu. Ipak, može se reći da je to ‘samo’ bod, pošto je njegov tim bio veliki favorit za trijumf. Ipak, brazilska veza iz Đangsua je napravila dar-mar domaćinu u ovom meču.

Posle početkog vođstva golom Pata, Đangsu je izjednačio preko Aleša Tešeire, a zatim je i potpuno preokrenuo rezultat golom Ramireša u 62. minutu. Ipak, četiri minuta kasnije, Pato je postavio konačan rezultat golom sa ‘bele tačke’ za 2:2.

Goleadu smo videli u susretu Liaoninga i Peking Žuana, gde je gostujući tim apsolutno zasluženo odneo bodove u prestonicu.

Strelci za Peking bili su Dabao u prvom minutu nadoknade prvog poluvremena, a kasnije Sorijano i dva puta Renato Augusto. Domaćinu su čast koliko-toliko odbranili Lukimuja i Čamanga.

U trećem meču ovog jutra Đanbian je bio bolji od Čangčun Jataija minimalnim rezultatom, a strelac pobedničkog gola bio je Bo Jin u 63. minutu meča.