0

Zenit je ostao u trci za Ligu šampiona, pošto je danas u Sankt Peterburgu savladao Ural 2:0 i sada ima bod manje od drugoplasiranog CSKA.

KAD JE TEŠKO – BANE: Srbin uneo golmana i loptu u gol, a onda je nastao haos (VIDEO)

Objavljeno: 22.04.17 u 15:17

Ponovo se Zenit mučio. Četa Mirčee Lučeskog do pobede je stigla u poslednjih pet minuta utakmice, iako je imala tri igrača više na terenu. Prvo su isključeni Bikfalvi i Pavljučenko za svega 60 sekundi. Posle toga u 86. minutu Branislav Ivanović je doneo prvi gol Zenitu tako što je posle centaršuta Krišita uneo i loptu i golmana u mrežu. Posle toga usledio je opšti haos i fizički obračun Emeljanova i Dzjube, posle čega je isključen igrač gostiju. Moljo je na kraju postavio konačnih 2:0.