0

LIGA EVROPE: Selta jedina prošla posle devedeset minuta, Sistov pogodak vredan polufinala (VIDEO)

Objavljeno: 20.04.17 u 23:02

Fudbaleri Selte i Genka remizrali su u Belgiji rezultatom 1:1 što je nakon pobede iz prvog meča (3:2) bilo dovoljno Špancima za plasman u polufinale.

Oba pogotka na ovoj utakmici pali su sredinom drugog poluvremena, u kratkim vrmenskim razmacima a prva je do gola stigla ekipa iz Viga i to preko Piponea Sista u 63. minutu.

Izvor:Youtube/Edal Black II

Ipak nije se dugo čekalo na odgovor domaćina, svega četiri minuta kada je Leandro Trosard doneo poravnjanje Genku i nadu da bi u finišu mogli do prolaza.

Belgijanci su u preostalih dvadesetak minuta utakmice očajnički tražili pogodak koji bi ih odveo u među četiri najbolje ekipe ali na razočaranje celog stadiona do toga nije došlo.

Izvor:Youtube/GOLDEN GOAL

Ovo je ujedno i jedina utakmica koja je završena posle 90 minuta igre, pošto će se na preostala tri meča igrati produžeci.

Bešiktaš-Lion 2:1
(Anderson Taliska 27, 58- Aleksander Lakazet 23)

Mančester J.-Anderleht 1:1